Městská galerie v roce 2013

K2_útAMCETE_prosince+0100RproAMCET_1C3

V provizorním režimu během rekonstrukce připravuje Městská galerie 4 výstavy ve svém prostoru ve zvonici. 18. května by sezónu měla zahájit výstava k jubileu Zdeňka Rosáka, následovat bude tradiční Salon vysokomýtských výtvarníků a poté výstava Hany Voříškové. Výstavní sezónu v září ukončí výstava Zvonice patří keramikům. Půjde-li vše podle plánu, na sklonku příštího roku by se Městská galerie měla nastěhovat do rekonstruovaných prostor bývalého soudu, aby tu nalezla své zázemí. Nový výstavní sál by měl být jedním z nejmoderněji vybavených výstavních prostor v České republice.

mg2025 09S

Informace

  • Uzavřená společnost v galerii

    V pondělí 8. prosince od 14 hodin a v úterý 9. prosince od 16 hodin nebude galerie pro veřejnost přístupná. Po oba dny se zde konají společenské akce pro uzavřenou společnost.

  • Aktuality a pozvánky mailem

    Chcete být včas informováni o vernisážích koncertech, výtvarných dílnách, komentovaných prohlídkách, případně dalších plánovaných akcích a aktualitách? Napište nám na mail galerie@vysoke-myto.cz a my si vás zařadíme do adresáře, aby vám už nic neuteklo.

Vyhledávání