Kruh přátel hudby

Komorní koncerty

ZALOŽILI JSME KRUH PŘÁTEL HUDBY
Při Městské galerii Vysoké Mýto vzniká Kruh přátel hudby (KPH). Uplynulé dva roky ukázaly, že si komorní koncerty odehrané mezi obrazy získaly své stálé příznivce, proto budeme v jejich pořádání pokračovat. Díky založení KPH lze žádat o granty, které pomohou pokrýt náklady s nimi spojené. Členem Kruhu přátel hudby se stává ten, kdo si zakoupí abonentku na nadcházející sezonu. Abonenti mají nejen nižší vstupné na koncerty, ale také jistotu míst v předních řadách, která jim rezervujeme. Abonentky na jaro se začínají prodávat v Turistickém informačním centru 3. prosince, zakoupíte je rovněž on-line. Sezonní vstupenka na tři vystoupení stojí 360 korun. Za jednotlivé koncerty pak zaplatíte 150 korun. O přestávce si návštěvníci mohou se sklenkou vína prohlédnout stávající výstavu.

A na co se můžete v roce 2022 těšit?

jarní sezona

Cesta kolem světa

10. 2.
Radka Rubešová / zpěv a Michal Svoboda / kytara
Francouzské epigrafy 

10. 3.
Ondřej Sejkora / kontrabas a Kateřina Ochmanová / klavír
Musica italiana

28. 4.
Mariia Mikhailova / flétna a Libor Janeček / kytara
Večer španělských melodií 

podzimní sezona

Inspirováno poezií

15. 9.
Indigo Quartet / smyčcové kvarteto a Andrea Buršová / zpěv
současní skladatelé a básníci

6. 10.
Beata Hlavenková / klavír, zpěv
Bohuslav Reynek

24. 11.
Cécil Boiffin / marimba, perkuse, recitace
autorská poezie

Dílo měsíce

eeca348660096e711cd17c1f61fb2519 L

Informace

  • Betlémy k vidění do Hromnic

    Výstava betlémů ve vstupní hale galerie bude k vidění ještě do 2. února. Návštěvníci se potěší scenériemi ze sbírek Muzea Vysočiny Třebíč. Betlémům vévodí více než dva metry dlouhý a metr a půl vysoký betlém Josefa Pokorného.

  • Koncertní abonmá v prodeji

    Abonentky na jarní sezonu komorních koncertů mezi obrazy jsou v prodeji v infocentru. Abonmá vyjde na 600 korun. Hudba posluchače přenese za hranice - v únoru do Francie, v březnu do Itálie a v dubnu do Španělska.

Vyhledávání