Koncertní abonentky téměř vyprodány

K2_stAMCETE_prosince+0100RproAMCET_0C3

Abonentky na komorní koncerty pořádané Kruhem přátel hudby při Městské galerii Vysoké Mýto jsou již téměř vyprodány. Jarní sezona představí tuzemské skladatele a jejich tvorbu napříč staletími.

Cena 450 korun zahrnuje tři vystoupení, sklenku vína o přestávce a prohlídku aktuální výstavy. Koncerty v sále galerie se konají vždy ve čtvrtek v 19.30 hodin.

Jaro 2020 nabídne:

20. února Jindřich Macek / loutna a Jitka Baštová / akordeon

Via vitae Comenius – koncert k 350. výročí úmrtí J. A. Komenského. Zazní: A. V. Michna z Otradovic, J. Dowland, N. Vallet, D. Scarlatti, L. Boëllmann, J. Macek

19. března Lada Bočková / zpěv a Marta Vašková / klavír

Árie a české písně: A. Dvořák, B. Smetana, B. Martinů, L. Janáček, V. Kaprálová

23. dubna Vlachovo kvarteto

Večer české hudby. Zazní: A. Dvořák, L. Janáček, B. Martinů

mg jaro 2026

Informace

  • S táborem do galaxie imaginace

    Do galaxie imaginace se vydají účastníci příměstského tábora v galerii od 13. do 17. července. Určen je pro děti mladšího školního věku. Budeme tvořit, užijeme si hry, soutěže i výlet. Cena je 1 800 korun. Přihlášky mailem galerie@vysoke-myto.cz.

  • Aktuality a pozvánky mailem

    Chcete být včas informováni o vernisážích koncertech, výtvarných dílnách, komentovaných prohlídkách, případně dalších plánovaných akcích a aktualitách? Napište nám na mail galerie@vysoke-myto.cz a my si vás zařadíme do adresáře, aby vám už nic neuteklo.

Vyhledávání